Al PacinoI

Alfredo James Pacino

9,0
131 250 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Al Pacino

al w ojcu chrzestnym zagral jedna z najchojowszych rol w swoim zyciu.mam na mysli 1 czesc ojca:D moim zdaniem najlepsze jego role to byly w: czlowieku z blizna,adwokacie diabla i w zapachu kobiety

mati930

no stary ... jeśli tak myślisz to albo nie oglądałeś Ojca Chrzestnego, albo masz problemy ze wzrokiem. Kreacja Michaela Corleone jest jedną z najbardziej udanych ról Ala Pacino.

menelthornil

kazdy ma swoj gust i jak dla mnie jego rola w 1 czesci ojca byla chujowa, a pozatym 1/4 filmu oprucz sceny na slubie i jak on zabil solonza to on prawie wogule nie gral w tym filmie, na sycyli bylo troche o nim pokazane a do stanow on wrucil na jakies 40 min przed koncem. tak wiec w calym ojcu ktory trwa 2 h i 40 min al zagral jakies 1 h i 10 min:P

mati930

No dobra dobra, może i ma lepsze role, ale przesadziłeś mówiąc, że ta rola była chujowa ;)

mati930

Na 9 godzin filmu był 5,więc to chyba dużo.

Iluvatar

nie wiedziałam że to czy ktoś dobrze zagrał ocenia się według czasu który spędził na ekranie

mati930

Al w roli Michaela wymiata (podobnie jak w kazdej innej) i nie czepiaj sie mistrza bo wg mnie Ojciec to najlepszy film z nim

DonVito_4

Alfred Pacino swietnie zagral w dwóch czesciach Ojca Chrzestnego. Na poczatku jak sam przyznał otrzymywal ojcowska pomoc Marlona Brando. Mi jednak najbardziej sie podobal w filmach Brinana De Palmy: Czlowiek z Blizna i Życie Carlita.

mati930

Dosyć ostro to powiedziane, że 'zagrał jedna z najchojowszych ról w swoim życiu'... Dwójka naprawdę dobra dla mnie była, reszta też nienajgorzej. Ale zgadzam się, że ta rola przydusza inne w jego dorobku. Ot chociażby 'Pamiętny dzień' - też o włoskiej rodzinie, a ręka w górę, kto oglądał :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones