Al PacinoI

Alfredo James Pacino

9,0
131 311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Al Pacino

Tak mnie natchnęło, po obejrzeniu relacji z gali wręczenia panu Pacino nagrody AFI za osiągnięcia życia... Jedne z piękniejszych słów, jakie dane mi było usłyszeć na temat mojego ukochanego aktora:

"I love Al's dedication to what we do. And he sort of elevates it to something like life and death. A lot of times you think "it's all just vanity and it's all just silly" and... I don't know... "here I am, prancing around, looking like somebody else". And he makes it... count, you know. He makes it like it's something important."

użytkownik usunięty
morven

Jakbym ja uslyszala takie rzeczy o sobie to bym sie chyba spalila z zenady...

W sumie takie stawianie kogos na piedestale powinno byc po smierci, tak to brzmi to sztucznie i jak 'kadzenie wplywowej osobie' (chociaz Meryl Streep zapewne nie musi:). Ja nie lubie takich kolek wzajemnej adoracji

Wiesz, w zasadzie z tych wszystkich przemówień, które usłyszałam, mało było takich, które naprawdę do mnie trafiły. Jak już Cię zaproszą na taką imprezę, no to musisz powiedzieć coś miłego o nagrodzonym ;) Ale było coś w tym, jak Meryl mówiła te słowa. I uwierzyłam jej, bo chyba takie właśnie jest aktorstwo Pacino.

morven

I nawzajem Pacino mówił miłe rzeczy o Streep w 'Al Pacino: O sobie samym'. Rachunki wyrównane ;)

morven

mogę prosić o linka???Chciałabym najpierw to zobaczyć, żeby potem móc skomentować:)

użytkownik usunięty
Constantiza

wpisz sobie w youtube AFI Al Pacino to bedziesz mial relacje w kilku czesciach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones