Al PacinoI

Alfredo James Pacino

9,0
131 311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Al Pacino

podobno mial propozycje zagrania Leona ale ja odrzucil, jak widzicie Ala w tej roli ?? bo ja nie wyobrazam sobie aby ktos poza Jeanem Reno mogl zagrac te role.

Luck_6

Teraz gdy już się obejrzało film pt: "Leon" z Jeanem Reno trudno powiedzieć bo Jean Reno zagrał najlepiej jak mógł, ale myślę, że Al Pacino też by temu podołał...

j0hnny_ring0

ja wogóle nie lubie tego filmu i Jeana Reno też nie lubię, myślę że Al byłby lepszy :D

Luck_6

Ja bym bardziej go widziałw Leonie, gdyby się wcielił w postać graną przez Garego Oldmana niz Reno. Ale i Reno i Oldman zagrali fenomenalnie.

Szajba

Ja osobiście w ogóle nie widzę Pacino w 'Leonie', ale faktycznie, jakby się uprzeć bardziej pasowałby na Stansfielda, choć genialna rola Oldmana jest nie do wyparcia ^^

Luck_6

Hmmm... przypuszczalnie byłaby to diametralnie odmienna postać od tego, co zagrał Reno. U Reno mamy zbira-niedźwiedzia, a przy nim małe dziecko. Pacino raczej zbira-niedźwiedzia posturą by nie wyrobił, więc musiałoby pójść na kontraście w inny sposób. Ale nie twierdzę, że byłoby to niemożliwe - w końcu gangsterów grywał całkiem sporo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones