Al PacinoI

Alfredo James Pacino

9,0
131 140 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Al Pacino

Zapraszam do wpisania swoich ulubionych cytatów z filmów z Al'em :D

"Say hello to my little friend"

Pavel26

A ja lubie 'When I'm being f***ed I like to get kissed'
Bardzo pasuje to do tej barwnej, narwanej postaci Sonnego;)

elmtree

zapraszam na swój blog - tam jest kupa cytatów, w tym m.in. Ala Pacino.

Mój ulubiony:
,,ATTICA! ATTICA!", z ,,Pieksiego popołudnia".

Pavel26

Mój cytat to "[...]Here comes the pain!" - z "Życie Carlita".

Pavel26

nadużywane ;) 'Forget about it.' w 'Donnie Brasco' jest fajne:) Ja w ogóle uwielbiam dialogi w tym filmie, są fantastyczne.

elmtree

"You know who I am??? I'm Tony Montana!!! Come on, come on...Mother fucker's...BANG!!!!!! I'm Tony Montana!!!

"WORLD'S YOURS"

Tony zmiażdżył większość filmowych bandziorów...Bardziej wyrazisty od Michaela Corleone i Carlitta Brigante!
Tony rządzi!:-)
Aaa...Sosa, walczysz z mistrzem :-)

lisoszakal

Czy Tony był bardziej wyrazisty od Carlito Btigante? Nie powiedziałbym tego. To były dwie zupełnie inne postacie! Tonny to bohater bardziej bezwględny, typ twardziela i bezlitosnego sukinsyna, natomiast Carlito Brigante jest o wiele bardziej uczuciowy, nie jest tak bezlitosny jak Tonny Montana... napewno jest również twardy, aczkolwiek Brigante to człowiek, który również przyznaje się do błędów, czego nie robi Montana. Ten sam reżyser, ten sam aktor w roli głównej filmu zaczyna pokazywać pazurki.!

Pavel26

"Parz, ale nie dotykaj. Dotknij ale nie próbuj. Spróbuj...ale nie połykaj."
Pacino jako John Milton w "Adwokacie Diabła"

Pavel26

http://www.filmweb.pl/person/Al+Pacino-78/discussion/Ulubione+kwestie+z+filmów+P acino-2843394

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones