PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=327392}
6,4 144
oceny
6,4 10 1 144
Wilde Salome
powrót do forum filmu Wilde Salome

Co to ma być??

ocenił(a) film na 8

I znowu jak zwykle ktoś oddaje głosy przed obejrzeniem filmu!! Ludzie dajcie sobie spokój!!!!

ola8359

18 faktycznych debili zagłosowało juz na ten film..:)

Tommy_Filmweb

może byli w Wenecji xd !?

Tommy_Filmweb

4 osoby to może być redakcja FW która była w Wenecji. Reszta to prawdopodobnie debile.

neo_angin

I co neo? minął rok czasu od Twojego postu, może coś już wiesz na temat dostępności tego filmu? Ja ostanio wertowałem i zonk, co prawda widziałem że jest do obejrzenia online bodajże z lektorem na jakiejś polskiej stronce z filmami, ale niestety odpłatnie i to w formie jakiegoś podejrzanego abonamentu, że na opłacie obejrzenia jednego filmu czy rejestracji się nie skończy :/

ola8359

Spoko, mnie tez to irytuje - az chce dawac filmowi "1" byle tylko sprowadzic go do neutralnego poziomu "0", bo wiem ze nie mozna go bylo ocenic. Debilne dzieciaki pewno glosuja i wielce zadowolone... bo MOGLY.

qzka

hah, zbyt dużą ocenę przywiązujesz do tego

Troublesome

juz nie :) Ale nie lubie tego jak wiele osob.. nie rzucam jedynkami itp bo pozniej w statystykach mam ze jakis film mi sie mega nie podobal hahah.. tak sztucznie nie bede "rownac" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones