PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516}
7,8 139 173
oceny
7,8 10 1 139173
7,2 23
oceny krytyków
Donnie Brasco
powrót do forum filmu Donnie Brasco

Mianowicie chodzi mi o moment gdy agenci przychodzą pod koniec filmu i demaskują Brasco przed Lewym i Czarnym Sonym. Może mi ktos powiedzieć o co w tym chodziło?
Ogólnie cały film jest świetny, bardzo wzruszająca końcówka gdy Lewy wychodzi, zostawiając dziewczynie wszystko co ma w otwartej szufladce, co było dalej możemy się domysleć.

Reynevan16

Bo Sonny i reszta ekipy nie uwierzyłaby, że Donnie to federalny w przebraniu. A tak, jeszcze przed medialnym szumem, mieli nadzieję, że Sonny Black wiedząc, że ma przechlapane pójdzie na współprace i wsypie głowę rodziny.

ocenił(a) film na 10
Lewus

Na to nie wpadłem. Byłem pewien, że mafia ma swoje wtyki w FBI i kiedy zrobiło się gorąco, opłacili ich, żeby zdobyli informacje na temat wtyki w ich organizacji.

kinomanpl

forget about it

ocenił(a) film na 10
Reynevan16

Lewy przeżył: "Wkrótce potem Sonny Napolitano został zamordowany, za to, że dopuścił do infiltracji rodziny przez agenta FBI a za głowę Pistone'a ustalona została nagroda w wysokości 500 tys. dolarów. Później podczas negocjacji pomiędzy agentami FBI a rodziną Bonanno, zlecenie zabójstwa miało być anulowane. Benjamin "Lefty" Ruggiero zachował życie, gdyż FBI odnalazło go szybciej niż mafia. Spędził kilka lat w więzieniu."

Prikoo17

Reynevan16 odniósł się do filmu, a nie do rzeczywistości.

ocenił(a) film na 10
Reynevan16

tak na prawde to sony black zostawil swoja bizuterie barmanowi wiedzac ze idzie na smierc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones