PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4276}
6,4 1 655
ocen
6,4 10 1 1655
Bobby Deerfield
powrót do forum filmu Bobby Deerfield

błagam niech ktoś napisze, co ostatecznie dzieje się z Bobbym i Lillian! Skończyłem na scenie jak ona odlatuje balonem z właścicielem ziemi, gdzie urządzili piknik. Co było dalej?

ocenił(a) film na 9
borczo

spędzają trochę czasu razem, po czym film kończy się, gdy ona umiera, a on wraca do domu samochodem. Tyle.

borczo

Zirytowany Bobby odjeżdża. Tymczasem jego dziewczyna odkrywa, że jest zdradzana i mówi o tym. Jest rozżalona, mówi, że tamta nie zadba o niego tak jak ona, a poza tym widzi, że Lilian go rani. Mówi także, że zrobiła niezły "risercz" i wie już sporo o kobiecie, która odbiła jej ukochanego. Wie nawet więcej niż sam Bobby, bo zdobyła informacje, że Lilian jest naprawdę bardzo poważnie chora i niedługo umrze.
Deerfield znowu jedzie do Lilian, wyznaje, że nie potrafi się jej oprzeć. Próbuje ją zaskoczyć, pokazać się z innej strony, pokazuje jej jak parodiuje Mię West (to jest to, o czym wspominał Lenart, brat Bobbyego), opowiada o swojej rodzinie, pokazuje jej zdjęcia. Potem, podczas pływania łódką, w ramach rewanżu opowiada Lilian historię równie zmyśloną co ta o śmierci ojca Lilian.
Bobby i Lilian spotykają parę turystów, której Bobby robi zdjęcie, a oni w rewanżu robią zdjęcie jemu i Lilian.
Lilian zaczyna się czuć gorzej. Mówi, że powinni odwiedzić Holzmana (tego rannego kolegę Deerfielda), a w rzeczywistości czuje, że musi po prostu pojechać do szpitala.
Bobby czuwa przy niej w szpitalu, w ostatnich chwilach jej życia, wyznaje, że ją kocha. Lilian umiera i kończy się film. Na końcu widać to zdjęcie, które zrobili im tamci turyści.
To tyle.

nofelet

Research (wym. risercz) - rozpoznanie, zdobywanie wiadomości, wywiad, zasięganie wieści (jakby to wyrażenie nie było jasne ;) )

użytkownik usunięty
borczo

z tego co czytam to widzę, że sprofanowali powieść, nie mówiąc już o dalszych konsekwencjach takich jak spłycenie tematyki, smutne

ocenił(a) film na 7

ok dzięki już kupuję :)

użytkownik usunięty
borczo

nie wiem czy powieść ci się spodoba, oczywiście romans jest bardzo istotny, ale jest tylko tłem do rozważań egzystencjonalnych, raczej ciężki kawałek literatury w moim odczuciu;
filmu nie obejrzę, bo zrobili z tego jakiś ckliwy romans, czyli zupełne przeciwieństwo relacji przedstawionej w powieści

użytkownik usunięty

"Bobby czuwa przy niej w szpitalu, w ostatnich chwilach jej życia, wyznaje, że ją kocha. Lilian umiera i kończy się film. Na końcu widać to zdjęcie, które zrobili im tamci turyści."

ja piernicze...

ocenił(a) film na 6

Co jak co, ale na pewno nie jest to ckliwy romans. Tym bardziej bezsensowne są takie oceny bez uprzedniego obejrzenia filmu, do którego jednak zachęcam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones