PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4276}
6,4 1 655
ocen
6,4 10 1 1655
Bobby Deerfield
powrót do forum filmu Bobby Deerfield

Fakt tylko dla fanów Ala, ale powiem szczerze że się nie nudziłam, a komizm dialogów niekiedy mnie szczerze rozbawiał. Na prawdę nie jest zły - na Serpico się dopiero wynudziłam, a ma chyba wyższe noty...

ocenił(a) film na 6

Cóż, ja fanka, a jakoś ten film totalnie mi nie podpadł i zapisuje się gdzieś w dolnych granicach mojej prywatnej listy ról tego pana. ;) Inna sprawa, że ja jestem na takie historie po prostu uczulona i może byc to bardzo subiektywne odczucie.

ocenił(a) film na 7
Innoame

Bardzo pozytywny film, dający sporo do myślenia:) zreszta ja lubie takie stare, nudnawe filmy... co do Ala to wyglądal cudnie ...pozdrawiam

Priscilla_

oj tak. wyglądał baaaaaardzo apetycznie ;)

Polita

Moim zdaniem, to całkiem przyzwoity film. Nie gorszy niż wszystkie inne melodramatyczne romanse z ujmującym krajobrazem w tle. Spokojny, czarujący i wzruszający obraz. Swoją drogą, raczej babskie kino, do wrażliwości mężczyzn w 80% nie trafi.
PS. Pacino rzeczywiście wyglądał chrupiąco(?)

ocenił(a) film na 6
XYZMaga

Dośc trudny film w odbiorze. Myśle, ze nie tylko dla widza, ktory nie jest fanem melodramatów. Ja takim nie jestem, film objerzalem głownie ze względu na Pacino. Spodziewałem sie troche więcej akcji, ożywienia w tym filmie, głownie jesli chodzi o wątek zwiazany z wyścigami, szkoda, ze bylo tego tak mało.
Film dośc monotonny, ale warto obejrzec. Dobra fabuła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones