PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1219}

Bliskie spotkania trzeciego stopnia

Close Encounters of the Third Kind
7,2 30 119
ocen
7,2 10 1 30119
7,3 23
oceny krytyków
Bliskie spotkania trzeciego stopnia
powrót do forum filmu Bliskie spotkania trzeciego stopnia

Powinna być jakaś granica wieku od której młodzi ludzie mogą komentować takie filmy. Nie musielibyśmy czytać komentarzy porównujących ten film do współczesnego kina 3 klasy.

ocenił(a) film na 9
Krzysto

Bodaj w 1978,a może już 79 roku obejrzałem ten film z kolegą.On po seansie wychodził niemal krzycząc:co za fajans!!!,ja byłem zachwycony i urzeczony.Kiedy kilka lat później ten sam kolega obejrzał film w jednym z pokazów iluzjonu już zmienił zdanie,docenił realizatorski rozmach ale i klimat tajemnicy,o której film opowiada(to może by dowód,że film trzeba obejrzec niejednokrotnie,by go docenic przez sceptycznie nastawionych),ja pozostawałem w swoim zachwycie.Tak jest i dzisiaj,wg. mnie klasyk gatunku(odrobinę się zestarzał ale tym większa radośc z obcowania z Obcymi by Spielberg).Bez wahania 9/10,uklony esforty

ocenił(a) film na 2
Krzysto

Nie jestem gówniarzem, a mimo to film oceniam kiepsko. Mąż oglądał któryś raz i nadal jest zachwycony ja dałam się namówić i żałuję, bo to była strata czasu. Okropny film. Najgorszy film Spielberga jaki widziałam.

ocenił(a) film na 8
kaczusia81

Kaczusie mają mózgi malusie!Niestety to nie papka dla każdego.

ocenił(a) film na 9
Bonnet

Mi się podobał, mimo że gówniarz jestem. Czułem klimat i byłem pod wrażeniem efektów specjalnych (trzymają fason :D).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones